Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ICECO įmonių grupė

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

1160-1352 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Personalo dokumentų rengimas ir administravimas (darbuotojų priėmimas, atleidimas, neatvykimai, DS pakeitimai, DLAŽ, pranešimai Sodrai), darbas programa Navision;
  • Kandidatų pritraukimas naudojant šiuolaikinius komunikacijos kanalus, atrankos procesų organizavimas (aktyvi paieška, darbo pokalbiai, kandidatų vertinimas);
  • Naujų darbuotojų įvedimo proceso koordinavimas;
  • Bendradarbiavimas su padalinių vadovais dėl darbuotojų poreikio;
  • Darbuotojų ir vadovų konsultavimas personalo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (žmogiškųjų išteklių valdymas, darbo teisė - būtų privalumas);
  • Patirtis dirbant su personalo specialisto/vadybininko (-ės) funkcijomis - būtų privalumas;
  • Darbo patirtis darbuotojų paieškos, atrankos procesuose;
  • LR Darbo kodekso išmanymas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis bei stresinių situacijų valdymas;
  • Pozityvumas, lankstumas bei iniciatyvumas.

  • Įdomų ir ne monotonišką darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Visas savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes ambicingoje kompanijoje, kuri suteikia laisvę naujoms idėjoms, tradicijoms kurti ir jas įgyvendinti;
  • Nemokamus ledus ofise visus metus;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą bei išskirtines nuolaidas visai ICECO produkcijai firminėse parduotuvėse.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame;
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1160-1352 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu, įvertinant kandidato darbo patirtį bei kompetencijas.

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.