Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ALVORA“

Personalo vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALVORA“

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:
  • Personalo dokumentacijos rengimą, administravimą ir darbo laiko apskaitos valdymą (darbuotojų priėmimas, atleidimas, atostogų administravimas, darbo laiko apskaita, darbo sutarčių pakeitimai, įsakymai ir t. t.);
  • Aktualių ataskaitų susijusių su personalo klausimais rengimą (periodiškai ir (ar) pagal poreikį);
  • Darbuotojų konsultavimą LR darbo kodekso ir kitais su personalu susijusiais klausimais;
  • Personalo atrankos proceso vykdymą (kandidatų paieška, pokalbių vedimas ir jų vertinimas);
  • Už sklandų darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo procesą (darbo leidimų bei leidimų laikinai/nuolat gyventi LR išdavimas) ;
  • Vidinės kultūros, darbuotojų įsitraukimą, motyvaciją ir geros nuotaikos kūrimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, jog:
  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Turi sėkmingos darbo patirties žmogiškųjų išteklių srityje;
  • Žinai LR Darbo kodekso ir darbo teisės aktų nuostatas ir moki jas taikyti veikloje;
  • Turi darbo patirties, vykdant darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimą (privalumas);
  • Turi gerus kompiuterinio raštingumo įgūdžius;
  • Moki rusų kalbą raštu ir žodžiu;
  • Pasižymi puikiais bendravimo įgūdžiais, iniciatyvumu, komunikabilumu, atsakomybe;
  • Gebi sisteminti duomenis, rengti įvairias ataskaitas;
  • Turi patirties dirbant su personalo valdymo programa „Edrana“ (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą statybos įmonėje, pasižyminčia solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi;
  • Galimybę prisidėti prie personalo procesų kūrimo ir įgyvendinimo;
  • Galimybę tobulėti ir įgyvendinti savo idėjas ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Stipri, patikima, kompetentinga įmonės „Alvora“ komanda nuolat siekia vis aukštesnių rezultatų, nuosekliai plėsdama savo veiklą bei įgyvendindama ambicingiausius projektus Lietuvoje bei užsienio šalyse. Šiuo metu darbuojasi 239 asmenys.
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:
  • bendrastatybiniai darbai,
  • šilumos tiekimo tinklų montavimo darbai,
  • magistralinių dujotiekių montavimas,
  • energetinių objektų statyba ir t.t.
informacija apie UAB „ALVORA“
2784 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
260
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1771 €
25% uždirba 1771-2223 €
25% uždirba 2223-3052 €
25% uždirba nuo 3052 €