Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

Personalo vadybininkas

1325-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų darbo santykių dokumentacijos administravimas;
  • Rūpinimasis darbuotojų mokymų organizavimu ir susijusių dokumentų administravimu;
  • Darbas su Personalo valdymo programa (Profit-Web) ir gydytojų grafikų administravimas medicinos informacinėje sistemoje (Med.IS);
  • Nuolatinis bendravimas su įmonės darbuotojais, jų konsultavimas ir kilusių klausimų sprendimas;
  • Įsitraukimas į Personalo procesų tobulinimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas, atidumas, darbo kokybė;
  • Noras mokytis ir augti personalo valdymo srityje;
  • Patirtis dirbant su sistemomis Med.IS ar Profit-Web – didelis privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

  • Profesinį bei asmeninį tobulėjimą;
  • Draugišką komandą ir nenuobodžią darbo aplinką;
  • Nuolaidų programą sveikatos priežiūros paslaugoms.

Atlyginimas

1325-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“
2478 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
512
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 987 €
25% uždirba 987-1779 €
25% uždirba 1779-2806 €
25% uždirba nuo 2806 €