Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „RNDV Industries“

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (DU APSKAITA)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

  • Įmonės darbuotojų dokumentacijos administravimas;
  • Darbo laiko apskaita;
  • Atlyginimų skaičiavimas;
  • Personalo sistemos tobulinimas;
  • Įsitraukimas į personalo apskaitos procesų tobulinimą

Reikalavimai

  • Anologiško darbo patirtis - būtina;
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykius bei suminę darbo laiko apskaitą, išmanymas.
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (Word, Excel);
  • Vidinis dalykiškumas ir mokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • Anglų kalbos įgūdžiai- privalumas;
  • Rusų kalbos įgūdžiai - privalumas;
  • Geri planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas, noras tobulėti.

Mes siūlome

  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.