Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Personalo nuomos valdymas“

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) - HR

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Nebijai naujų iššūkių, dirbi greitai, gebi "multitaskinti" - gal ši darbo vieta kaip tik tau?! Ieškome komandos nario įdarbinimo agentūroje!

  • Darbo skelbimų publikavimas, soc. tinklų priežiūra;
  • Skambučių ir informacijos srautų valdymas;
  • Personalo dokumentų rengimas ir administravimas.

Darbas pagrinde su nekvalifikuotu personalu vykstančiu dirbti į užsienį, tačiau turime klientų ir Lietuvos rinkoje.

Darbo pasiūlymų daug ir įvairių - nemažai laiko praleidžiama dirbant su klientais, duomenų valdymu, pasiūlymų siuntimu, darbo skelbimų publikavimų, naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Ieškome pozityvaus, inovatyvaus, kūribiško ir motyvuoto į rezultatus darbuotojo.

  • Puiku jeigu dalyvavai Erasmus mainuose arba stažuotėse, priklausei studentų organizacijoms, dirbai su aktyviais pardavimais ar turi patirties personalo skyriuje.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą + bonusus nuo kiekvieno įdarbinto/surasto darbuotojo;
  • Darbą jaunatviškoje ir draugiškoje įdarbinimo agentūroje;
  • Darbo vietą Savanorių pr. netoli McDonald's.
  • Visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.