Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „FESTO“

Personalo vadybininkė (-as)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „FESTO“

Kaip mes - HR komanda - dirbame:

Mes suvokiame, kad personalo valdymas (HR procesai) – plati ir įvairi sritis. Sakome, kad šioje srityje yra du aukščiausio prioriteto procesai, be kurių verslas negalėtų tinkamai veikti . Tai – tinkamų darbuotojų pritraukimas ir išlaikymas bei personalo dokumentų ir jų atitikimo teisės aktams administravimas. Kitos mūsų darbo funkcijos priklauso nuo HR komandos narių turimų kompetencijų bei to, kur esame stipriausi. Prisijungusi (-ęs) prie mūsų komandos, Tu prisidėtum prie sklandaus kritinių procesų užtikrinimo, atrastum sau artimas HR veiklas ir turėtum galimybę jose augti ir tobulėti.
Panašaus darbo patirtis mums privalumas: jei jos turi –galėsi ją pritaikyti, o jei ne – visko juk galima išmokti.
Kasdienėje veikloje mums svarbus komandiškumas ir bendradarbiavimas, lankstumas, atvirumas bei tarpusavio pasitikėjimas. Jei šios vertybės artimos ir Tau, kviečiame kandidatuoti!

Ko mes tikimės:

 • Noro augti ir kaupti žinias personalo valdymo srityje
 • Į komandinį darbą orientuoto požiūrio
 • Gebėjimo greitai įsisavinti naują informaciją
 • Iniciatyvumo, organizuotumo, gebėjimo planuoti savo laiką
 • Gerų anglų kalbos žinių
 • Aukštojo išsilavinimo (Žmogiškųjų išteklių sritis būtų privalumas)

Ką mes siūlome:

 • Darbo aplinką, skatinančią tobulėti ir ugdyti kompetencijas
 • Palaikantį vadovą, kuris vadovaujasi Ugdomojo vadovavimo kultūros principais
 • Draugiškus bei profesionalius kolegas
 • Išsamius įvadinius mokymus
 • Patogią, šiuolaikišką ir į darbuotoją orientuotą darbo aplinką; taip pat galimybę dirbti nuotoliniu būdu (hibridinį darbo modelį)
 • Vertingą darbo patirtį tarptautinėje įmonėje
 • Patrauklias darbo sąlygas ir papildomų naudų paketą

Mūsų kandidatų į darbuotojus asmens duomenų politiką rasite Festo Lietuva tinklalapyje, skiltyje atviros darbo pozicijos.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „FESTO“

UAB „FESTO“

FESTO – tai tarptautinė nepriklausoma šeimos valdoma kompanija, įkurta 1925 m. Vokietijoje. Nuo to laiko kompaniją valdo jau 3-ia šeimos karta. Išlaikiusi stabilumą bei patikimumą, Festo pasaulyje pirmauja pramonės automatizavimo sprendimų srityje. Šiandien Festo vienija daugiau nei 20 000 darbuotojų visame pasaulyje.

Festo Lietuvoje jau skaičiuoja 29 veiklos metus. Nuo 1992 m. Kaune veikiančioje įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 500 darbuotojų, o paskutinius ketverius metus veikla sparčiai plečiama.

Festo Lietuva veiklos spektras įvairus. Šalia Pardavimų skyriaus, kurio pagrindinis tikslas - atstovauti Festo produkciją Lietuvos rinkoje, taip pat yra ir verslo paslaugų centrai: SSC Sales, IT Services, SSC Finance, Engineering Services, HR and Business Services, kuriuose teikiamos paslaugos Festo grupės įmonėms įvairiose pasaulio šalyse.

Pardavimo paslaugų skyriuje (SSC Sales) atliekamos užduotys susijusios su pardavimo proceso operacijomis. Dokumentų apdorojimo centre (DPC) centralizuotai suvedami Festo klientų užsakymų duomenys į SAP sistemą iš 25 Europos šalių. Atitinkamai pagal reikalingas užsienio kalbų žinias, centrą sudaro 4 komandos: Centrinė Germanų, Šiaurės Germanų, Rytų ir Romanų komandos. Kita skyriaus dalis apima pirkimų iš kitų tiekėjų, marketingo, užsakymų valdymo ir kitų pardavimų operacijų paslaugas.

IT Services yra dalis Festo Global IT centro. Skyriuje programuojama .NET bei Java technologijomis, administruojamos sistemos, konfiguruojami skirtingi SAP moduliai ir programuojamos bei palaikomos bendrosios aplikacijos, apdorojami statistiniai duomenys.

Engineering Services skyriuje teikiamos plataus spektro inžinerinės paslaugos: atsarginių detalių katalogo brėžinių, 2D ir 3D modelių rengimas, prekių asortimento valdymas platintojams, vertimų koordinavimas, verslo analitika, konsultavimas techniniais klausimais.

SSC Finance - apdorojami pirminiai apskaitos dokumentai iš 16 Europos Festo šalių. Taip pat, skyriuje rengiamos ataskaitos, vykdoma kaštų kontrolė bei pildomos mokesčių formos.

HR & Business Assistance Services skyriuje yra teikiamos žmogiškųjų išteklių paslaugos Festo Vokietijai. Kita skyriaus dalis apima projektų bei verslo asistavimą aukšto lygio vadovams iš įvairių Europos Festo šalių.

Sparčiai besiplečianti įmonė Lietuvoje atlieka vis daugiau sudėtingų operacijų, kurioms atlikti reikalingi proaktyvūs ir atsakingi darbuotojai, norintys dirbti tarptautinėje aplinkoje. Dirbdami globaliose komandose, darbuotojai gali kurti ir siūlyti sprendimus, darančius įtaką visos Festo organizacijos ateičiai.

Mes puoselėjame tradicijas, esame socialiai atsakingi, mums rūpi mūsų klientai, žmonės, su kuriais dirbame, ir visų jų kompetencijos. Pabrėždami žmogaus svarbą kompanijoje, Festo aplinkoje mes norime atpažinti vienas kitą pagal vertybes mūsų kasdieniniuose darbuose, elgesyje, tiksluose bei santykiuose vienas su kitu.