Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Personalo atrankų specialiste - prisijunk!

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kazlų Rūda, Jonava - UAB NNL LT

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie šaunios ir jaunatviškos įmonės HR kolektyvo!

Mes Tau patikėsime šias užduotis:
Organizuoti ir vykdyti naujų kandidatų paiešką ir atranką;
Alternatyvių kandidatų pritraukimo metodų paiešką ir taikymą;
Darbuotojų atrankos proceso organizavimą bei vykdymą - kandidatų pritraukimas, paieška, pokalbių vedimas ir jų vertinimas;
Darbą su socialine medija (darbo skelbimų talpinimas bei administravimas) įvairiuose soc. platformose.

Reikalavimai darbuotojui

  • teiksime pirmenybę Tau, jei turi patirties atrankų srityje, jei neturi - apmokinsime;
  • smagu, jei esi įgijęs (-usi) arba siektum įgyti aukštesnįjį/aukštąjį išsilavinimą;
  • mes tikimės jog Tau nesvetimas iniciatyvumas, orientacija į tikslą, gebėjimas įvertinti žmones, pozityvumas;
  • turi puikius planavimo ir organizavimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius;
  • turi vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
  • dalinę kuro kompensaciją;
  • vadovų palaikymas inicijuojant ir įgyvendinant sprendimus;
  • darbas motyvuotoje ir ambicingoje HR komandoje;
  • mokymus, seminarus;
  • nemokamą kavą, arbatą, vaisius.

Darbo vieta Garliavoje. Gali būti taikomas hibridinis darbo modelis.

Konfidencialumą garantuojame.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties ir aptariamas pokalbio dėl darbo metu

UAB NNL LT

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt

Tel. 37066510157
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (16)
informacija apie UAB NNL LT
1904 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
370
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1402 €
25% uždirba 1402-1777 €
25% uždirba 1777-2183 €
25% uždirba nuo 2183 €