Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB ''Bermeta''
Daugiau apie įmonę »

PHP developer/programuotojas (junior ,mid, senior)

Vilnius - UAB ''Bermeta''

Darbo pobūdis

Ieškome junior, mid, senior php programuotojų.
Darbas prie esamo projekto tobulinimo;
Symfony/Laravel technologijomis paremto projekto tobulinimas;
Gerųjų praktikų siūlymas bei diegimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis su Symfony/Laravel framework‘u;
Geras PHP, MySQL, REST technologijų išmanymas;
Patirtis projektuojant sudėtingas, didelio apkrovimo sistemas (privalumas);
Ryžtingumas, punktualumas bei noras imtis atsakomybės;

Mes jums siūlome

Motyvuojantį atlyginimą;
Laisvę kūrybiškumui bei idėjų realizavimui;
Puikią darbinę atmosferą ir draugišką kolektyvą;
Darbą prie įdomaus ir motyvuojančio projekto;
Kompetetingus kolegas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

E-komercija, elektroninė parduotuvė.
Prekyba internetu, iš katalogų. Prekės paštu, kurjeriu.
Informacija apie UAB ''Bermeta''
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aleksejus Moskvičiovas