Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Same Group“

PHP (Junior) programuotojas (-a) Klaipėdoje

800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Same Group“

Darbo pobūdis

Ieškome PHP (Junior) programuotojo (-os) prisijungti prie mūsų komandos į ilgalaikę ir stabilią poziciją.

Būsi atsakingas (-a) už:
  • Esamų sistemų priežiūrą ir tobulinimą.
  • Pateiktų programavimo užduočių realizavimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad tu:
  • Turi patirties PHP, MySQL, HTML, CSS, JS, jQuery, Ajax.
  • Esi atsakingas ir nori tobulėti.
  • Privalumas, jei turi patirties su Laravel, Git, E-commerce platformomis.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tapti savo srities profesionalu.
  • Darbą draugiškoje komandoje.
  • Komandos dėmesį ir pagalbą adaptaciniu laikotarpiu.
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba dėvėtais drabužiais visai šeimai.
informacija apie UAB „Same Group“
838 €
Vid. atlyginimas bruto
87
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 683 €
25% uždirba 683-727 €
25% uždirba 727-911 €
25% uždirba nuo 911 €