UAB "ZET technologijos"
Daugiau apie įmonę »

Symfony programuotojai (middle)

1000–2000 Eur
Vilnius - UAB "ZET technologijos"

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Symfony programuotojo darbui prie platformos/produkto kūrimo. Kadangi darbas yra komandoje, ieškome komandos žaidėjo.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 1 metų patirtis su Symfony;
Patirtis dirbant su reliacinėmis duomenų bazėmis naudojant tiek ORM, tiek SQL;
Būti susipažinus su nors vienu PHP šablonų varikliu (Smarty, Twig);
Patirtis dirbant su REST ar SOAP API;
Patirtis dirbant su GIT VCS;
Patirtis su ElasticSearch;
Geros anglų kalbos žinios

Privalumai:

Patirtis dirbant su Unix komandine eilute;
Patirtis su ElasticSearch ar panašia technologija;
Patirtis dirbant su Sylius;
Patirtis dirbant su JS karkasais (Vue.js, Angular, React);

Mes jums siūlome

Draugišką atmosferą, bendrus vakarėlius;
Darbą biure, Vilniaus centre ir motyvuojantį atlygio paketą;
Darbo profilį, kuris Jums leis nuolat tobulėti.

Atlyginimas: Sutartinis.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB ZET technologijos veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonė teikia paslaugas didžiausiems Lietuvos klientams: Maxima, Tele2, Medicinos bankos, Mano būstas, Kotryna group, Apranga, Girteka ir t.t. Pagrindinė UAB “ZET technologijos“ veiklos kryptis – skaitmeninių sprendimų verslui ir produktų kūrimas bei vystymas.
Informacija apie UAB "ZET technologijos"
1600 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rytis Tirevičius