Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Magnus IC“ (PrestaRock)

PHP programuotojas (-a) (2 atviros pozicijos)

500-1700 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas - UAB „Magnus IC“ (PrestaRock)

Darbo pobūdis

Ieškome naujų komandos narių PHP programuotojų darbui su el. komercijos sprendimais Lietuvoje ir JAV. Turime dvi atviras pozicijas:

 • Mid-level PHP programuotojas
 • Junior PHP programuotojas

DARBO POBŪDIS:
El. parduotuvių kūrimas, palaikymas, tobulinimas su PrestaShop el. komercijos sistema paremta PHP, CSS, JS Symfony, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis. Darbas su Symfony, VUE.JS, Akeneo framework'ais ir sistemomis.

Mid-level programuotojas (-a) užsiims esamų sistemų ir naujų funkcionalumų pagal aprašytas realizacijas kūrimu ir diegimu. Sudarys architektūrą užduočių savarankiškai, ją realizuos. Naujų modulių, sudėtingų funkcionalumų integravimas PrestaShop, Symfony, Akeneo sistemoms. Sistemų išplečiamumas, optimizacija greičiui.

Jaunesnysis programuotojas (-a) atliks lengvesnius programavimo darbus modifikuodamas esamas el. parduotuves, atlikdamas palaikymo, naujinimo, koregavimo darbus, aiškindamasis sistemingas technines klaidas bei testuodamas jau sukurtą programinę įrangą. Jaunesnysis programuotojas kurs savarankiškus modulius integruojančius į PrestaShop sistemą, pritaikys dizainą ir jo pakeitimus pagal kliento poreikius, naudos GIT versijavimo sistemą bei ASANA projektų valdymą sistemą komunikavimui.

Dėmesys atsirenkant kandidatus kreipiamas į įgūdžius, žinias, turimą patirtį ir charakterio savybes.

Reikalavimai

 • privalomas aukštasis išsilavinimas programavimo srityje
 • PHP programavimo patirtis ir pritaikymas objektiniame programavime
 • programinio kodo kokybei skiriamas deramas dėmesys
 • organizuotumas, gebėjimas aiškiai dėstyti mintis, anglų kalbos žinios
 • gebėjimas savarankiškai mokytis, atkaklumas ir užsispyrimas

PRIVALUMAI:
 • AGILE SPRINT išmanymas
 • GIT/Bitbucket gebėjimas naudoti
 • PrestaShop ar kitos el. komercijos sistemos patirtis
 • Symfony/Laravel ar kito framework patirtis

Mes jums siūlome

Aš pats esu programuotojas šiai dienai tapęs įmonės vadovu. Kaip ir Jūs, nuolat mokausi ir tobulėju.

Jeigu esi mid-level programuotojas turintis bent ~2-3 metų patirtį ir nori dirbti įmonėje, kuri nenusukinėja galų ir dirba taip, kaip reikia. Turi kodo peržiūras, skiria dėmesį programavimui ir tobulėjimui.

Kviečiu Tave jungtis prie mūsų komandos net jei esi naujas šioje rinkoje ir tik baigęs universitetą. Jau turime puikių komandos narių, kurie sugebėjo perimti mūsų gerąsias praktikas ir vertybes.

Pirmiausia siūlome įmones vertybes ir tobulėjančią bei ugdomą aplinką kiekvienam iš savo esamų darbuotojų. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo ir plėtimo. Antra, tapsite savo srities profesionalais tobulėdami profesinėje ir asmeninėje erdvėse. Turėsite galimybė tapti SENIOR lygio programuotoju arba TEAMLEAD.

– 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui jau darbo metu junior lygiui
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro
– nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus
– nuolatinius team-building, pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge
– kassavaitinius pietus su kolegomis
– išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę

MŪSŲ GYVENIMO AKIMIRKOS BIURE:


ATLYGINIMAS:
Junior pareigybei atlyginimas prasideda nuo 500 EUR į rankas. Mid-level programuotojo atlyginimas prasideda nuo 800 EUR į rankas. Atlyginimas priklauso nuo įgūdžių ir žinių, darbo patirties.

Atlyginimas

500-1700 €/mėn. į rankas
UAB „Magnus IC“ (PrestaRock)

UAB „Magnus IC“ (PrestaRock)

PrestaRock – el. komercijos profesionalai, vieni pirmųjų pradėję ir turbūt ilgiausiai dirbantys su PrestaShop el. komercija Lietuvoje. PrestaRock yra išskirtinai PrestaShop elektroninių sprendimų profesionalai, kuriantys ir prižiūrintys įvairaus dydžio ir pobūdžio elektronines parduotuves. Ar prisijungsi prie mūsų dar vienam iššūkiui?
informacija apie UAB „Magnus IC“ (PrestaRock)
1543 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% higher than LT average)
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.