Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PHP programuotojas (-a) (galimybė dirbti iš namų)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome PERSPEKTYVAUS PROGRAMUOTOJO, į kurį norime investuoti ir turėti patikimą komandos narį.

PEPPERIT: skaitmeninių sprendimų tiekimas skatinant komercinę bei rinkodaros sekmę verslo įmonėms (e-parduotuvės, IT sistemų integracijų kūrimas, CRM, ir CMS tobulinimas ir diegimas).
Dalyvavimas projekto eigoje optimaliai įtakojant sprendimus.
Nuolatinis individualios bei komandinės kompetencijos kėlimas.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su MVC kaip CodeIngiter, Yii, Symfony;
Patirtis dirbant su turinio valdymo sistemomis, pvz. Wordpress, PrestaShop;
Gebėjimas analitiškai mąstyti apie užduotis bei įgyvendinti jas nepriklausomai, dirbti individualiai ir komandoje;
Puikus anglų kalbos supratimas;
Patirtis dirbant skaitmeninėje agentūroje prie įvairių projektų - privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarp draugiškų bei patyrusių profesionalų, atstovaujančių įvairias profesines sritis;
Perspektyvią darbo vietą bei lanksčias darbo sąlygas;
Socialines garantijas;
Galimybę kelti kompetenciją, lankant online seminarus bei dalyvaujant konferencijose;
Kompetetingą atlyginimą ir premijas;
Galimybė suderinti darbą su mokslais;
Galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1200–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "PEPPERIT"

UAB „PEPPERIT” teikia IT paslaugas: e-komercija, verslo valdymo sistemos, transporto srautų valdymas. Įmonė besirūpinanti klientų verslo sėkme prie savo draugiško kolektyvo kviečia prisijungti PHP programuotoją.