Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Gėlės tik Jums“

PHP programuotojas (-a)

1600-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Gargždai - UAB „Gėlės tik Jums“

Darbo pobūdis

  • Darbas su didmeninės ir mažmeninės elektroninių parduotuvių programavimo / tobulinimo darbais.
  • Darbuotojų konsultavimas ir supažindinimas su naujomis funkcijomis.
  • Veiklos procesų analizė ir gerinimas.

Reikalavimai

  • Informacinių technologijų mokslo srities išsilavinimas.
  • 1+ metų darbo patirtis su PrestaShop e-commerce platforma.
  • 3+ metų darbo patirtis programuojant – HTML5, AJAX, JavaScript, CSS3.
  • Patirtis dirbant su PHP, MySQL, Git, Docker.
  • Noras tobulėti ir mokytis.
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją.
  • Atsakomybė.
  • Problemų sprendimas.
  • Komunikabilumas.

Privalumai:

  • Linux operacinių sistemų išmanymas.
  • MS SQL, RIVILE išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą.
  • Konkurencingą atlyginimą.
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

1600-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo darbo patirties ir sugebėjimų.

UAB „Gėlės tik Jums“ auganti įmonė aprūpinanti Lietuvos mažmeninės prekybos parduotuves, mūsų tiekiamomis prekėmis. Turime 1000m2 parduotuvę, kurioje prekiaujame dideliu gėlių ir floristinių prekių asortimentu.
informacija apie UAB „Gėlės tik Jums“
877 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 607 €
25% uždirba 607-608 €
25% uždirba 608-1152 €
25% uždirba nuo 1152 €