UAB "EnterNet"
Daugiau apie įmonę »

PHP programuotojas (-a)

1500–2000 Eur
Vilnius - UAB "EnterNet"

Darbo pobūdis

Ieškome PHP programuotojo (-os) dirbti prie tarptautinio projekto. Daugiau informacijos: enternet.lt/backend-programuotojas/

Reikalavimai

Savybės, be kurių negalėtum puikiai atlikti savo darbo:
  • patirtis PHP programavime
  • patirtis su framework’ais (Codeigniter ar kitais)
  • tvirtos MySQL žinios
  • noras tobulėti ir savo žinias pritaikyti praktikoje
  • noras ir mokėjimas dirbti komandoje
  • noras kasdien sukurti ką nors, kuo didžiuotųsi klientas, mes ir tu pats (-i)
  • ne mažiau kaip 3 metų PHP programavimo patirtis

Mes jums siūlome

  • darbą profesionalioje, modernioje ir jaunatviškoje IT įmonėje;
  • jaukią darbo aplinką moderniame ofise pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį, kuris atitinka tavo sugebėjimus ir lūkesčius;
  • įdomų darbą, kuriame kasdien gali išmokti, sužinoti ar sukurti ką nors naujo.

Tai yra darbas prie perspektyvaus tarptautinio projekto, kuris nuolatos plečiasi visame pasaulyje. Plečiama dabartinė programuotojų komanda, todėl ieškome naujo komandos nario (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie projekto plėtros. Savo naujuosius kolegas mylim ir jais rūpinamės, todėl jei manai, kad šis darbas yra skirtas tau, kviečiame pretenduoti jau dabar!

Atlyginimas

1500–2000 Eur atskaičiavus mokesčius

Mes teikiame profesionalias IT paslaugas Lietuvos bei Užsienio, daugiausiai UK ir Europos Sąjungos valstybių, klientams. Mūsų klientai - įmonės ir savo verslus turintys asmenys.

Pagrindinės mūsų paslaugos:
  • Unikalių sistemų kūrimas
  • Įvairaus sudėtingumo programavimo darbai
  • Tinklapių ir elektorinių parduotuvių kūrimas
  • SEO paslaugos
  • Internetinis marketingas
  • Klientų tinklapių priežiūra

Plačiau apie mus ir darbo pobūdį: enternet.lt/backend-programuotojas/
Informacija apie UAB "EnterNet"
1016 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidijus Bielinis