Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Kelių sistemos“

PHP programuotojas (mid-level) darbui Lietuvoje

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kelių sistemos“

Darbo pobūdis

Jūs:
  • Turėsite tobulinti esamą sistemą Cargo stream platformą, programuoti papildomus sistemos funkcionalumus;
  • Analizuoti klientų poreikius ir atsiliepimus;
  • Šalinti programos ir kodo trikdžius;
  • Atnaujinti ir pakeisti programos funkcijas, kad padidintumėte našumą;
  • Integruoti kitas sistemas (API);
  • Glaudžiai bendradarbiaukite su kitais komandos nariais: CTO, programuotojais, projektų vadovais;

Reikalavimai darbuotojui

Jūs puikiai tinkate šiai pozicijai, nes:
  • Nebūtina turėti informatikos ar panašios srities bakalauro ar magistro, galite būti ir savamokslis;
  • Bent 3 metų patirtį, dirbant prie įvairių projektų;
  • Laravel ar kitų PHP frameworks patirtį;
  • Esate susipažinęs su MySQL ar kt. duomenų bazėmis;
  • Turite patirtį su Git;
  • Susipažinęs su švariu kodu, kodavimo standartais, pertvarkymu;
  • Turite pagrindinės sąsajos kūrimo patirties (CSS3, JavaScript ir HTML5);
  • Turite gerus problemų sprendimo įgūdžius;
  • Turite puikus bendradarbiavimo bei bendravimo įgūdžius.

Papildomi privalumai:
  • Partirtis ir žinios su įvairiomis PHP interneto sistemomis;
  • Patirtis su debesies paslaugų teikėjais (AWS, Azure, Google Cloud);
  • Patirtis su Docker;
  • Žinios JavaScript;

Įmonė siūlo

Prisidėjus prie mūsų komandos:
  • Turėsite lankstų darbo grafiką;
  • Prisidėsite prie kompanijos, kuri turi didelių tikslų;
  • Dirbsite su sėkminga ir daug patirties turinčia tarptautine komanda;
  • Dalyvausite visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Sparčiai augsite kartu su įmone ir komanda.
  • Mes siūlome atlyginimą nuo 1000 iki 2000 Eur "į rankas". Esame sąžiningi ir skaidrūs, todėl galite būti tikri, kad jums siūlomas tikslus atlyginimas bus pagrįstas mūsų iš anksto nustatytais atlyginimų intervalais ir jūsų kvalifikacija, kompetencija ir profesine patirtimi.
  • turėsite galimybę dirbti iš namų arba biure (taip pat galimybę dirbti užsienio biuruose);

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Priedai nuo sėkmingų įmonės veiklos rezultatų

  • Cargo stream (UAB Kelių sistemos) yra Europos lygio kompanija, kuri jau dabar vykdo veiklą: LT, PL, UK, DE.
  • Cargo stream is a comprehensive end-to-end solution system, managing the whole logistics chain in one place.
  • Cargo stream nėra krovinių ir transporto birža, tai aukštesnės vertės sprendimas logistikos sektoriui.
informacija apie UAB „Kelių sistemos“
1717 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2019 m.