Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „D-Pizza LT“

PICERIJŲ VADOVAI (-ĖS)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-Pizza LT“

Mūsų pasiūlymas

Darbas didelėje tarptautinėje kompanijoje, besivaudovaujančioje aukščiausiais etikos standartais, pagarba kiekvieno darbuotojo asmenybei, kompetencijai ir laikui. Užtikrinsime apmokymus pagal tarptautinius standartus; visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, sąžiningą atlyginimą bei motyvavimo sistemą.
Atėjo laikas naujam karjeros iššūkiui, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Pirmiausia užduotis ambicingoje kompanijoje - išsamūs mokymai, kurių metu perimsite kolegų patirtį ir jausitės užtikrintai, pradėdami aktyvią veiklą. Tuomet tikimės Jūsų sėkmingo darbo siekiant tikslų. Teks rūpintis veiklos procesų valdymu, biudžeto planavimu ir vydymu, komandos darbo organizavimu. Formuosite komandą, sudarysite darbo grafikus; rūpinsitės sandėlio likučiais ir produktų užsakymais, kontroliuosite produktų galiojimo laikus, kontroliuosite transporto priemonių naudojimą ir organizuosite tech.priežiūrą; atliksite inventorizacijas, organizuosite akcijas ir pardavimų skatinimo renginius, rengsite ataskaitas, reikalui esant, bendrausite su valstybės institucijomis – spręsite klausimus, susijusius su picerijos veikla. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį išsilavinimą, sėkmingos padalinio vadovo patirties viešojo maitinimo srityje; puikiai išmanote klientų aptarnavimo standartus, dirbate kompiuteriu, turite sveikatos pažymėjimą ir kalbate rusiškai bei angliškai. Laukiame žmogaus, turinčio lyderio savybių, gebančio prisiimti atsakomybę ir įkvėpti komandą sėkmingam darbui, mokančio tvarkytis su stresu ir entuziastingai siekiančio užsibrėžtų tikslų.
Pradėkite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
UAB „D-Pizza LT“

UAB „D-Pizza LT“

Domino’s Pizza žengia didelius žingsniu Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Šių metų liepos mėnesį Domino‘s Pizza atidarė savo 18 000 restoraną ir šis skaičius didėja kasdien. Tikimės, kad ir Lietuvos padalinys taps sėkminga kompanijos dalimi.

Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „D-PIZZA LT“
2571 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius