Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Sakra“

Picų kepėjas (-a)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sakra“

Darbo pobūdis

Italų picerijai "Bonocosi" ieškome picų kepėjo.

Pagrindinis picų kepėjo darbas yra gaminti picas bei kitus paprastus patiekalus pagal užsakymus. Darbo metu nereikia atlikti paruošiamųjų darbų, visi gamyboje naudojami produktai atkeliauja pagaminti iš mūsų gamybos cecho.

Pagrindinės darbuotojo pareigybės:

  • Atsakinga picų ir kitų patiekalų gamyba pagal nustatytą receptūrą;
  • Noras mokintis;
  • Greita orientacija;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Higienos normų išmanymas ir nuolatinis jų laikymąsis.

Ieškome žmogaus, kuris vertina kokybę ir nori Pizza al Metro gamybos technologijos.

Darbuotojas bus apmokomas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis;
  • Aistra picų kepėjo darbui;
  • Anglų kalbos mokėjimas (nėra būtina, tačiau būtų labai naudinga);
  • Atsakingumas;
  • Dėmesingumas;
  • Švara;
  • Higienos normų ir geros praktikos taisyklių laikymasis.

Įmonė siūlo

  • Patirtį;
  • Apmokymą;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektvyvą;
  • Galimybė kilti karjeros laiptais;
  • Itališkos kultūros pažinimą.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo sukauptos darbo patirties. Nurodytas darbo užmokestis yra darbuotojams turintiems picų kepimo patirties.
UAB „Sakra“

UAB „Sakra“

"Bonocosì" gimė iš aistros maistui, meilės tradicijoms ir noro atnešti dalelę Italijos į pasaulį. Didžiausia restorano įkūrėjo Gianluca Armone, kilusio iš Kalabrijos regiono, noras buvo pasiūlyti klientams galimybę atrasti ar dar kartą prisiminti Italiją per maistą.

Daugiau apie Jūsų būsimą darbo vietą:
informacija apie UAB „Sakra“
985 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.