Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Picų kepėjas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario darbui picerijoje Vilniuje, Architektų g. 152.
  • Gaminti pagal technologines korteles;
  • Virtuvės paruošimo darbai;
  • Užtikrinti gerą maisto produktų kokybę;
  • Laikytis geros higienos taisyklių;
  • Palaikyti švarą, bei tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Orientacija į kokybišką rezultatą;
  • Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas;
  • Vidinė motyvacija ir entuziazmas dirbti komandoje;
  • Nori būti įvertintas ir picų kepimas tau yra malonumas – gali tapti mūsų komandos nariu!

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Motyvuojančias darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbas slenkančių grafikų, pilnu etatu.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Fixon"

Ieškome savo darbą mylinčių žmonių, kurie prisijungtų prie naujos komandos!