Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Pirkimų Skyriaus Asistentas (-ė) Kaune

1000-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

KOMERCIJOS DEPARTAMENTUI IEŠKOME PIRKIMŲ ASISTENTO (-ĖS), KURIO (-IOS) PAGRINDINĖ VEIKLA PAGALBA PIRKIMŲ SPECIALISTAMS.
TAI KARJEROS PAREIGYBĖ!

Darbas kartu su Pirkimo specialistais:
  • Pirkimo procesų koordinavimas.
  • Dokumentų tvarkymas.
  • Vertimai.
  • Pradinis bendravimas su tiekėjais.
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalba.
  • Puikios Excel žinios.
  • Imlumas naujovėms, įžvalgumas, kruopštumas.
  • Gebėjimo skaičiuoti patirtis.
  • Gebėjimas naudotis CANVA programa (privalumas).
  • Logistikos vadybos patirtis (privalumas).

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje.
  • Nuolatinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo kursus.
  • Karjerą.
  • Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pradinis darbo užmokestis priklausys nuo turimos pradinės kompetencijos ir gebėjimų.

SABELIJOS PREKYBA UAB - Komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - Pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 25 metų sėkmingo darbo patirtį. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano savo darbą.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia –
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
2116 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1303 €
25% uždirba 1303-1845 €
25% uždirba 1845-2543 €
25% uždirba nuo 2543 €