Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ICECO įmonių grupė

PIRKIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

961-1136 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

ICECO Pirkimų skyrius ieško naujo komandos nario

Pirkimų skyriaus darbas visuomet Tave žavėjo?
Galbūt svajojai apie tokį darbą tik kol kas neturi patirties?
Mes Tau siūlome prisijungti prie
ICECO Pirkimų skyriaus komandos
ir augti bei tobulėti kartu.

Darbo pobūdis:
  • Prekių likučių stebėjimas, poreikio papildymas iš esamų tiekėjų;
  • Prekių pristatymo kontrolė;
  • Galimų problemų identifikavimas ir operatyvus jų sprendimas;
  • Komunikavimas su kitais skyriais įmonėje.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas;
  • Analitiniai įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Darbas su NAVISION programa būtų privalumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas bei kruopštumas;
  • Gebėjimas operatyviai ir konstruktyviai spręsti problemas, rasti kompleksinį jų sprendimo būdą;
  • Anglų k. mokėjimas būtų privalumas.

Mes Jums siūlome

Biuras

Stalo futbolas Ledai visus metus

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir Tavo atostogų metu)

Atlyginimas

961-1136 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ICECO ledai“ – aukščiausios kokybės valgomųjų ledų ir šaldytų desertų gamintoja Lietuvoje. Įmonei priklauso Lietuvoje gerai žinomi valgomųjų ledų prekių ženklai:
AURUM, TIRPUKAS, ETALON.

UAB „ICECO žuvis“ yra šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamintoja ir platintoja. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai:
ZIGMAS, JUNGA