Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB SKF „Arkada“

Pirkimų - tiekimo vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB SKF „Arkada“

Darbo pobūdis

Organizuoti medžiagų ir paslaugų pirkimą/tiekimą. Bendradarbiavimas ir sutarčių sudarymas su tiekėjais. Tiekimo procesų analizė ir tobulinimas.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
Papildoma informacija telefonu: Rimantas

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB SKF „Arkada“

UAB SKF „Arkada“

Uždaroji akcinė bendrovė Statybos komercijos firma „Arkada" savo veiklą pradėjo 1991 metais. UAB SKF „Arkada" yra atestuota uždaroji akcinė bendrovė (LR Aplinkos ministerijos kvalifikacinis atestatas Nr.6167).

Jai suteikta teisė atlikti statinio dalies projektavimo, statinio ir statinio dalies statybos darbus, kultūros paveldo objektų tvarkybą.

Statinių kategorijos: ypatingi statiniai. Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, inžineriniai tinklai: vandentiekio, šilumos tiekimo, nuotekų šalinimo, elektros (iki 10 kV įtampos); kultūros paveldo statiniai.

Projektavimo darbų sritys: sklypo sutvarkymo (sklypo plano), architektūros, statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo, ekonominė.

Statybos darbų sritys: bendrieji statybos darbai; pastatų vidaus ir išorės vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šilumos gamyba (iki 1 MW) ir tiekimas, pastatų šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas; elektrotechnikos darbai; kultūros paveldo statinių tvarkomieji statybos darbai.
informacija apie UAB SKF „Arkada“
1098 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.