Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Misilė“

PIRKIMŲ/TIEKIMO VADYBININKAS (Ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Misilė“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Pirkimų vadybininko (-ės). Dirbti apmokinsime. Tikimės, kad darbe vadovausiesi standartais, kurie atitiks ir viršys mūsų klientų poreikius bei lūkesčius.

Tu būsi atsakingas už:
  • žaliavų užsakymas;
  • subrangos paslaugų užsakymas;
  • transporto organizavimas žaliavų pristatymui;
  • aktyvų dalyvavimą planuojant žaliavų pirkimus;
  • naujų tiekėjų paieška žaliavoms ir subrangai.

Reikalavimai darbuotojui

Mes iš tavęs tikimės:
  • išsilavinimo techninėje srityje;
  • panašaus darbo patirties;
  • puikaus anglų kalbos mokėjimo;
  • brėžinių supratimo;
  • atsakingumo, darbštumo, komunikabilumo, noro tobulėti;
  • aktyvumo, sąžiningumo, puikių bendravimo įgūdžių, noro siekti geriausio rezultato;
  • analitinio mąstymo, gebėjimo dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Jums siūlome

Mes tau siūlome:
  • puikias darbo sąlygas ir pagarbą darbuotojui;
  • darbą įdomioje, metalo apdirbimo pramonės srityje;
  • profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujantį kolektyvą;
  • sklandų įvedimą į darbo procesus padedantčius greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • profesionaliai plėtoti ir išplėsti savo žinias per bendradarbiavimą ir mokymų patirtį.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo jūsų kompetencijos

Gaminame lakštinio metalo gaminius įvairaus profilio įmonėms, konstrukcijos saulės moduliams.
Daugiau informacijos ir
Darbo vieta: Donelaičio g. 70, Šiaulių m. sav., Šiauliai
informacija apie UAB „Misilė“
1558 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.