UAB „Glasma Service“

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

900-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Glasma Service“
SUPERDARBDAVYS 2019 III vieta statybų kategorijoje

Darbo pobūdis

Ieškome pirkimų vadybininko (-ės) Vilniuje.

Asmens, kuris būtų kvalifikuotas, bei galėtų savo idėjomis ir veiksmais prisidėti prie pirkimų komandos, kurios tikslas efektyviai parinkti tiekėjus pagal esamą poreikį.

Idealus šios pozicijos kandidatas turėtų suprasti brėžinius, suprasti, ką norime nupirkti, būtų atsakingas už savalaikį ir optimalų / efektyvų tiekėjų parinkimą, sutarties sąlygų derinimą ir sutarčių kontrolę.

Pagrindiniai darbai:

Pirkimų proceso organizavimas ir vykdymas.
Nuolatinis ryšio palaikymas su esamais tiekėjais, sutarčių sąlygų derinimas ir kontrolė.
Optimaliausių tiekimo sąlygų suderinimas.
Naujų tiekėjų paieška.
Pirkimo dokumentų rengimas.
Naujienų ir rinkos tendencijų sekimas.
Naujų sprendimų paieška.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina techninis).
Sėkminga patirtis pirkimų srityje, gamybinėje įmonėje būtų privalumas.
Puikūs derybiniai įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Geri anglų kalbos įgūdžiai (kitų kalbų mokėjimas - privalumas).
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Atsakingumas ir kruopštumas.

Mes jums siūlome

Išskirtinę, bei nuoširdžią bendravimo kultūrą.
Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje: visi siūlymai yra skatinami ir svarstomi.
Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve.
Dėmesį Jūsų sugebėjimams, įgūdžiams, motyvacijai, darbo sąlygoms, idėjoms.
Profesinio, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes, mokymus (vykdomi vidiniai mokymai mūsų įmonių darbuotojams).
Tradicines įmonės šventes, renginius.
Darbo vieta būtų Avižieniuose.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas
SUPERDARBDAVYS 2019
III vieta statybų kategorijoje

„Glasma Service“ – tai autorizuota aliuminio konstrukcijų, elementinių fasadų, durų, langų, vidinių pertvarų gamintoja ir viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos statybų sektoriuje.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "Glasma Service" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "Glasma Service" duomenų bazėje vienerius metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Glasma Service“
2078 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
120
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1541 €
25% uždirba 1541-1771 €
25% uždirba 1771-2565 €
25% uždirba nuo 2565 €