Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Olimeta“

Pirkimų vadybininkas

700-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Olimeta“

Darbo pobūdis

Klientų ieškojimas telefonu.
Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas elektronikos ir katalizatorių srityje.
Pagalba klientams sprendžiant sudėtingas situacijas;
Nuvykimas pas klientus.
Aktyvi naujų klientų paieška lietuvoje ir europoje.

Reikalavimai

Turite klientų aptarnavimo patirties (panašioje srityje būtų privalumas);
Esate komunikabilus, empatiškas, gebantis lengvai bendrauti.
Mokate ir gebate bendrauti anglų kalba (rusų k. būtų privalumas)
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Stipri orientacija į rezultatą, organizuotumas, kruopštumas, atsakomybės jausmas, noras intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
Atsparumas stresinėms situacijoms.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą besivystančioje įmonėje,
Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą,
Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą,
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

700-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos kompetencijos ir rezultatu.

Atliekų, turinčių savo sudėtyje brangiųjų metalų, supirkimas ir perdirbimas.
informacija apie UAB „Olimeta“
1006 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.