Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Pirkimų vadybininko asistentas

900-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltic Fresh Fruit“

Darbo pobūdis

Jeigu tu esi drąsus, mėgsti iššūkius, sugebi spręsti problemas ir orientuotis stresinėse situacijos. Tu esi mums reikalingas!
Ieškome pirkimų vadybininko asistento, su perspektyva tapti pirkimų vadybininku.
Būdamas asistentu, turėtum padėti pirkimų vadybininkams:
Dokumentų tvarkymas;
Informacijos sisteminimas;
Bendravimas su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Geros anglų kalbos žinios;
Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Greita orientacija;
Gerus bendravimo įgūdžiai, mandagumas ir paslaugumas;
Atsakingumas, kruopštumas;
Noras nuolat tobulėti.

Įmonė siūlo

Palaikantį vadovą bei draugišką komandą.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.
Įdomų ir atsakingą darbą augančioje įmonėje.
Dalinę maitinimo kompensaciją.
Piniginės išmokos gimtadienio proga, gimus vaikui ar vestuvių proga.
Įmonės šventės.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Fresh Fruit“

"Baltic Fresh Fruit" tai vaisių importu, eksportu ir prekyba užsiimanti kompanija, kuri yra stiprus lyderis baltijos regione, 2020aisias metais vienintelė iš savo sektoriaus įmonių buvo įtraukta i Verslo lyderių 500tuką.
"Baltic Fresh Fruit" importuoja šviežius vaisius bei daržoves iš Egipto, Pietų Afrikos, Kinijos, Argentinos, Kosta Rikos, Peru, Čilės, Maroko, Izraelio ir kitų regionų. Mūsų bendrovė tiekia platų vaisių bei daržovių spektrą ir iš Europos šalių. Įmonė yra patogiai įsikūrusi Klaipėdoje prie uosto, turi nuosavus termo sandėlius su keliomis temperatūrinėmis zonomis, vaisių fasavimo įrangą, muitinės terminalą ir nuosavą logistiką.
Įmonė sparčiai ir užtikrintai plečiasi: nuo 2 darbuotojų įmonės veiklos pradžioje išaugome iki 5 įmonių grupės, kurią sudaro 170 darbuotojų.
Viena iš UAB "Baltic Fresh Fruit" sėkmės priežasčių - tai profesionalių darbuotojų komanda, kuri vadovaudamasi pagrindinėmis įmonės vertybėmis - pagarba, profesionalumu ir atsakomybe – siekia maksimalaus paslaugų lygio ir aukščiausios kokybės užtikrinimo.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Baltic Fresh Fruit“
2654 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2105 €
25% uždirba 2105-2469 €
25% uždirba 2469-3017 €
25% uždirba nuo 3017 €