Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „CORPUS A“

Pirminių atrankų specialistas (-ė)

1050-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „CORPUS A“

Darbo pobūdis

  • Pirminė kandidatų atranka telefonu;
  • Aktyvus darbas telefonu su įeinančiais ir išeinančiais skambučiais;
  • Darbo skelbimų rengimas bei jų viešinimas įvairiuose darbuotojų paieškos kanaluose;
  • Turimos kandidatų duomenų bazės administravimas;
  • Aktyvus bendradarbiavimas su skyriaus kolegomis aiškinantis esamą darbuotojų poreikį;
  • Kandidatų tinkamumo keliamiems reikalavimams įvertinimas;
  • Su darbo santykiais ir procesais susijusios dokumentacijos tvarkymas;
  • Tinkamas įmonės reprezentavimas;
  • Kitų administracijos pavedimų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbuotojų paieškos ir/ar klientų aptarnavimo telefonu patirtis būtų privalumas;
  • Puikios lietuvių kalbos, bei geros rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti greitu tempu individualiai ir komandoje;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, pagarba darbo aplinkai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

  • Intensyvų ir kūrybišką darbą stambioje, savo veiklą aktyviai vystančioje įmonėje;
  • Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;

Atlyginimas

1050-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Corpus A“ yra viena didžiausių pastatų ūkio valdymo ir valymo paslaugų įmonių Lietuvoje, sėkmingai plečia savo veiklą ir šiuo metu, prie kolektyvo kviečia prisijungti naujus komandos narius.