Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Reditus LT"
Daugiau apie įmonę »

Plataus profilio darbuotojai

Užsienis: Vokietija - UAB "Reditus LT"

Darbo pobūdis

Ieškome įvairaus pobūdžio darbuotojų, darbui Vokietijoje:
  • Krovėjai;
  • Elektrikai;
  • Vairuotojai;
  • Statybų sektoriaus darbuotojai;

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
Šnekamoji ir profesinė vokiečių kalba
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas)
Esant poreikiui būti nusiteikusiam baigti papildomus kursus ir mokymus.

Mes jums siūlome

Darbo užmokestis – 9 – 15,50 Eur/ h (priklauso nuo patirties)
Apgyvendinimą padeda susirasti
Pasirūpiname sveikatos draudimu
Darbas pilnu etatu, galimi viršvalandžiai

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

Daugiau kaip
600
patenkintų darbuotojų.

Per
60
patikimų partnerių.

Dirbame
20
užsienio šalių.

Esame sukaupę profesionalią darbo patirtį ir patikimų partnerių ratą.