Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Nopresta“

Plataus profilio statybininkas arba brigada

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Nopresta“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo mūsų nedidelėje brigadoje. Vykdome darbus privačiuose objektuose Vokietijoje, renovuojame senus namus nuo pradžios iki galo. Dirbame tiesiai su savo objektais, be jokių tarpininkų, todėl atsiskaitymai neveluoja. Darbo ir gyvenimo sąlygos, taip pat labai komfortiškos. Atsiskaitymas tvarkingai kiekviena savaite. Privalumas butu, jeigu turetumete savo irankius arba transporto priemone. Islaidas apmoka imone. Darbai vyksta aplink Leipzig miesta.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalinga patirtis:
Mūro, betonavimo darbai.
Darbas su mediena, stogų dengimas, karkaso montavimas, terasų irengimas.
Durų-langų montavimas.
Gipsokartono montavimas.

Nebūtina mokėti visų darbų, tiesiog turėti rankas ir noro.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas gali būti, fiksuotas, arba už atliktą darbą, arba už valandinį nuo 14eur/val.

Vykdome veiklą statybų sektoriuje Vokietijoje, komandiruočių principu.
informacija apie UAB „Nopresta“
1015 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.