Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Bauerna S.a.r.l.

Plataus profilio statybininkas

2700-3700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Liuksemburgas - Bauerna S.a.r.l.

Darbo pobūdis

  • Ieškome plataus profilio statybininkų. Dirbsite 2 - 4 žmonių komandoje.
  • Įdarbinimas Liuksemburgo statybos įmonėje su pilnomis socialinėmis garantijomis (tarptautinis sveikatos draudimas, pensijinis draudimas, išmokos už nepilnamečius vaikus ir t.t)
  • Atlyginimas nuo 2550Eur (bandomasis laikotarpis).
  • Darbo diena prasideda nuo 8 val. iki 18 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis ne mažiau nei 2-3 metai savo specialybėje;
  • Sveikatos būklė leidžianti dirbti fizinį darbą;
  • Atsakomybė, tvarkingumas, energingumas, motyvacija;
  • Imlumas naujovėms;
  • Neturėti žalingų įpročių;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

  • Laiku mokamą atlyginimą, atskaičius mokesčius (nuo 12,5 Eur iki 18 Eur)
  • Nuolatinis atlyginimo didėjimas atsižvelgiant į gebėjimus ir darbo rezultatus;
  • Visos socialinės garantijos (visi mokesčiai mokami Liuksemburge). Liuksemburge kaupiama pensija, tarptautinis sveikatos draudimas, išmokos už nepilnamečius vaikus ir t.t.
  • Įmonė garantuoja 100 proc. darbo užimtumą;
  • Nemokamą gyvenamą plotą, kambariuose po 2 žmones (galimybė gyventi po 1 asmenį);
  • Darbo automobilį (komandai) ir profesionalius (Festool, HILTI, Graco) įrankius darbams atlikti;
  • Kelionės išlaidų LT-LUX-LT kompensavimas;
  • Darbo rūbus ir kitas asmenines darbuotojų darbų saugos priemones;
  • Lankstų darbo grafiką priklausomai nuo jūsų poreikių;
  • Kasmetinės atostogos nuo liepos 20d. iki rugsėjo 10d.
  • Vokiečių, prancūzų kalbos kursus;

Atlyginimas

2700-3700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nedidelė įmonė atliekanti privačių gyvenamųjų namų statyba ir rekonstrukcija (griovimo bei ardymo darbai, bendra statybiniai darbai, inžineriniai (elektros instaliacija, šildymas, vėdinimas, santechnikos) darbai, langų bei durų montavimas, fasado šiltinimo darbai, stalių darbai, stogų įrengimas bei rekonstrukcija.