Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Arbora LT“

Plečiamės! Ieškome darbuotojų darbui susijusiam su sklypų apželdinimu, vejų įrengimu ir priežiūra.

1250-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - UAB „Arbora LT“

Darbo pobūdis

Mes esame „Arbora“ - aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų įmonė, kuri atsakinga už komercinio, privataus ir valstybinio sektoriaus kraštovaizdžio gerinimą ir su tuo susijusių problemų sprendimą.

Galime didžiuotis jau trečius metus iš eilės gaudami „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimą. Taip pat esame ISA (Tarptautinė Arboristikos Asociacija) sertifikuoti specialistai. Mūsų įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 kokybės ir saugos standartų reikalavimus.

Visada siekiame aukščiausios kokybės bei tobulėjimo, todėl naudojame pažangią techniką bei įrangą ir vis naujiname savo technikos parką, o darbuotojams skiriame itin didelį dėmesį.

Mūsų įmonė užsiima:

Medžių pjovimu, genėjimu bei jų priežiūra;
Apleistų sklypų tvarkymu;
Apželdinimu, teritorijų priežiūra, jų įrengimu bei tvarkymu;
Darbu sunkiąja ir specialiąja technika.

Panašaus darbo patirtis - privalumas, bet ne būtinybė. Visų darbo pagrindų bei subtiliybių galima išmokti pas mus. Patyrę kolegos visuomet geranoriškai padės, patars, o be to, yra galimybė reguliariai dalyvauti mokymuose.

Darbo pobūdis:

  • Darbas motoriniais pjūklais, sekatoriais, aukštapjovėmis, bei specialia įranga.
  • Augalų sodinimas, vejos sėjimas, kiti apželdinimo darbai tvarkant sodybas, privačias ir viešasias erdves.

Į atliekamus darbus įeina:

  • Medžių pjovimas (įvairaus sudėtingumo, pavojingų medžių pjovimas naudojant specialią įrangą)
  • Medžių genėjimas (saugus medžių šakų nupjovimas)
  • Krūmų pjovimas
  • Dekoratyvinių augalų priežiūra, genėjimas
  • Vejų įrengimas
  • Laistymo sistemų montavimas
  • Dekoratyvinių augalų sodinimas

Suteikiame visas darbui reikalingas profesionalias priemones bei darbo drabužius.
Siūlome konkurencingą atlyginimą bei priedus už gerą darbą.
Visada laiku mokamas atlyginimas, suteikiamos visos socialinės garantijos, pastovios darbo valandos.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės tel. nr.

Reikalavimai darbuotojui

Drąsa, motyvacija, savarankiškumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Karjeros ir augimo perspektyvas;
Šiltą ir palaikančią komandą;
Asmeninį augimą/tobulėjimą;
Suteikiame visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1250-2000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Mes esame Arbora - aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų įmonė, kuri atsakinga už komercinio, privataus ir valstybinio sektoriaus kraštovaizdžio gerinimą ir su tuo susijusių problemų sprendimą bei kitų užsakovo poreikių išpildymą.
Galime didžiuotis jau trečius metus iš eilės gaudami ⹂Stipriausi Lietuvoje” apdovanojimą. Taip pat esame ISA (Tarptautinė Arboristikos Asociacija) sertifikuoti specialistai. Mūsų įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 kokybės ir saugos standartų reikalavimus.

informacija apie UAB „Arbora LT“
2412 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2174 €
25% uždirba 2174-2630 €
25% uždirba 2630-2806 €
25% uždirba nuo 2806 €