Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB "Volfas Engelman"
Daugiau apie įmonę »

Plečiamės! Ieškome Gėrimų kupažisto (-ės)

Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

  • Pagalbinis darbas prie gėrimų gamybos įrenginių, darbo vietos patikrinimas (apžiūra, išbandymas ir kita) bei paruošimas darbui;
  • Darbo įrenginių valdymas ir nuolatinė priežiūra darbo metu;
  • Darbo vietos (įrengimų, darbo zonos ir darbo patalpų) techninis, technologinis ir sanitarinis aptarnavimas;
  • Gatavos produkcijos (gėrimų) kontrolė;
  • Žaliavų, medžiagų ir jų pakuočių pergabenimas ir tvarkymas;
  • Technologinių režimų laikymasis bei vykdymas, jų fiksavimas technologiniuose žurnaluose ir kt.

Darbo laikas PAMAININIS:
6:00 - 14:00 val.
14:00 - 22:00 val.
22:00 - 6:00 val.

Reikalavimai

Aukštesnysis, nebaigtas aukštasis, profesinis
Pagrindinis reikalavimas- techniškas, ūkiškas žmogus, kuris nori dirbti, įgauti gamybinės patirties.
Pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, tarptautinėje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės
procesų tobulinimo.

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1539 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
259
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Horbačauskas