Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Soprana Personnel International“

Pardavimų vadybininkas (-ė) (elektros prekės)

Kaunas - UAB „Soprana Personnel International“

Darbo pobūdis

Mūsų klientei - patikimai, stabiliai ir inovatyviai kompanijai, veiklą vystančiai elektros įrangos prekybos srityje, ieškome naujo komandos nario (-ės) - plėtros partnerio darbui su juridiniais klientais Lietuvos vakarų regione.
Įmonės veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba elektros techninėmis medžiagomis ir elektros prekėmis. Įmonė virš 20 metų bendradarbiauja su Vakarų ir Rytų bendrovėmis ir sėkmingai aptarnauja didžiausias Lietuvos statybos bendroves ir elektros montavimo organizacijas.

Jūsų būsimos atsakomybės:

  • Inicijuoti ir realizuoti didmeninę prekybą elektros įranga;
  • Palaikyti nuolatinį kontaktą ir puikius santykius klientais;
  • Skatinti ir didinti B2B pardavimus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektros techninių medžiagų bei prekių išmanymas;
  • Aukštasis ar aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • Sėkminga pardavimų patirtis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, pro-aktyvumas, orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, kruopštumas, analitinis mąstymas;
Mes Jums siūlome:
  • Atsakingą ir dinamišką poziciją profesionalų komandoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Patirtį bei gebėjimus atitinkantį konkurencingą atlyginimą.
Įmonė didžiuojasi turėdama patyrusius darbuotojus, ilgametę sėkmingą patirtį, stiprius tiekimo partnerius, lanksčią kainų struktūrą, bei funkcionalią aptarnavimo bazę. Kviečiame prisijungti prie komandos! Daugiau informacijos apie šią bei kitas darbo pozicijas telefonu .

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.