Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Modus Group

Plėtros projektų analitikas (-ė)

Nuo 1229 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Modus Group

Ką turėsi atlikti?

 • Atliksi ESO, registrų centro, savivaldybių pateikiamų žemėlapių ir duomenų paiešką, analizę ir vertinimą;
 • Tiesiogiai kontaktuosi su įvairiomis institucijomis dėl papildomos informacijos;
 • Atrinksi nurodytus kriterijus atitinkančius žemės sklypus;
 • Pateiksi projektų vadovams informaciją apie atrinktus sklypus.

Ko tikimės iš Tavęs?

 • Žinių ir patirties žemėtvarkoje, NT vystyme ar projektavime;
 • Analitinio bei kritinio mąstymo;
 • Kruopštumo, tikslumo, metodiškumo, gebėjimo savarankiškai priimti sprendimus.

Kas Tavęs laukia prisijungus prie mūsų komandos?

 • Įvairios profesinio tobulėjimo ir augimo programos, pritaikytos tavo poreikiams. Be to, kasdien tave sups ir geriausias žinių bei darbo praktikų dalinimosi tinklas- kolegos iš skirtingų verslo sričių ir šalių;
 • Karjeros galimybės visoje įmonių grupėje.
 • Ką manai apie darbą iš kavinės ar savo svetainės? Mūsų bendrovėje galėsi dirbti iš bet kur;
 • .....ir svarbiausia- laisvė mąstyti kūrybiškai, galimybė kurti ir įgyvendinti savo idėjas.

Atlyginimas

Nuo 1229 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją, darbo patirtį bei kitas svarbias savybes. Darbo užmokestis yra tik dalis viso siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių, kurias suteikia Modus Group.
Modus Group

Modus Group

„Modus Group“ istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per 27 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau 12 Europos rinkų. Pagrindinės „Modus Group“ veiklos sritys: atsinaujinanti energetika („Green Genius“), mobilumo paslaugos („CityBee“) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Jeep“, „Maserati“ ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).

Atsinaujinanti energetika, veikianti po Green Genius prekės ženklu, yra viena greičiausiai augančių Modus Group verslo sričių. 2018-aisiais investicijos į atsinaujinančią energetiką sudarė beveik 80 proc. visų įmonės investicijų. Buvome saulės ir biodujų projektų pradininkai Lietuvoje, šiandien veiklią vystome jau 6 šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Ispanijoje ir Italijoje bei siekiame tapti vienu iš TOP25 atsinaujinančios energetikos vystytojų Europoje. Bendra mūsų įgyvendintų projektų galia yra didesnė nei 100 MW, o kasmet sutaupomo CO2 kiekis siekia 160 tūkst. Tonų. Tvarumas yra svarbi mūsų kasdienės veiklos dalis- vystydami modernius atsinaujinančios energetikos projektus, prisidedame prie CO2 mažinimo ir žiedinės ekonomikos principų. Ar norėtum kurti žalesnę ir švaresnę ateitį kartu? Prisijunk prie mūsų komandos!
Kaip Plėtros projektų analitiko (-ės), Tavo pagrindinis tikslas bus padėti plėtros projektų vadovams parinkti tinkamus žemės sklypus projektų vystymui.
informacija apie Modus Group
3824 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.