Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Circle K Lietuva“
Daugiau apie įmonę »

Plovyklos prižiūrėtojas

300-350 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Circle K Lietuva“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, kuris galėtų dirbti 0,75 etatu.
Ir galinčio atlikti šiuos nesudėtingus darbus:
  • plovyklos įrangos valymas ir priežiūra;
  • plovyklos patalpos valymas ir priežiūra;

Tvarkomos degalinės: Smiltelė, Taikos, Sendvario, Perkėla, Miškas, Kretinga, Palanga

Reikalavimai

  • savarankiškumas, darbštumas, kruopštumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • specialias įmonės nuolaidas;
  • papildomą sveikatos draudimą;

Atlyginimas

300-350 €/mėn. į rankas

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 88-ių degalinių tinklą: 77 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje