UAB „S-Form“

Porolono pjovimo staklių operatorius (-ė)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „S-Form“

Darbo pobūdis

  • Darbas su rankinėmis ir automatinėmis porolono pjovimo staklėmis

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas
  • Autokrautuvo teisės

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabilioje įmonėje

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

UAB S-Form viena didžiausių Alytuje, 15 metų veikianti, stabili ir patikima įmonė, turinti šaunią ir profesionalią komandą, patikimus ir stambius klientus užsienyje, kviečia prisijungti prie komandos.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „S-Form“
1214 €
Vid. atlyginimas bruto
264
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 848 €
25% uždirba 848-990 €
25% uždirba 990-1344 €
25% uždirba nuo 1344 €