Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „RanIT“

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RanIT“

Darbo pobūdis

Jestesmy szybko rozwijającą się firmą, która szuka nowych pracowników na wolne stanowisko specjalisty do obsługi klientów.
W tej chwili poszukujemy osób doskonale rozmawiających w języku polskim, którym moglibyśmy powierzyć utrzymywanie kontaktu z klientami. Mamy stale rosnącą liczbę klientów, których będzie coraz więcej !

Reikalavimai darbuotojui

Czekamy na Ciebie jezeli:
Masz chęc zarabiać;
Szukasz miesjca pracy w przyjaznym i młodym kolektywie;
Chcesz realizować swoje umiejętności;
Umiesz albo chcesz się nauczyć nawiązywania kontaktu z klientami;
Doskonale rozmawiasz po polsku;
Masz silne poczucie odpowiedzialności.

Įmonė siūlo

Oferujemy:
Wynagrodzenie 940 eur brutto plus premia za wykonaną pracę ( realna okazja do zarobienia ponad 2000 netto );
Czas pracy od 9:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku;
Osobiste możliwości rozwoju i kariery;
Pełne wsparcie i motywację;
Profesjonalne porady dotyczące wykonywanej pracy;
Najlepszych kolegów i dużo pozytywu.

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
UAB „RanIT“

UAB „RanIT“

UAB „Ranit“ tai įmonė, teikianti paslaugas didelėms tarptautinėms įmonėms, veikiančioms finansų rinkose pagal B2B modelį.
informacija apie UAB „RanIT“
1815 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.