VšĮ „Lauko darželis“

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAS - ASISTENTAS

1300-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - VšĮ „Lauko darželis“

Darbo pasiūlymas:

Lauko mokykla, įsikūrusi Pūčkorių atodangos papėdėje, gražiame Pavilnių regioniniame parke, į savo komandą kviečia iniciatyvų, energingą, kūrybišką, norintį ugdyti vaikus šiuolaikiškai gamtos apsuptyje mokytoją arba mokytojo asistentą. Jūsų laukia puiki komanda, šaunūs mokiniai, nuostabi gamta, galimybė dalyvauti organizacijos vidiniuose bei tarptautiniuose mokymuose, projektuose.

Jūsų laukia:

karjeros galimybės modernioje skandinavišku modeliu dirbančioje organizacijoje;
dinamiška, draugiška, jauki ir palaikanti komanda;
ugdymas vadovaujantis lauko pedagogikos principais;
suteikiamos 8 savaitės atostogų;
lauko drabužiai lietingam sezonui;
puikus laikas gamtos apsuptyje.

Veiklos ir atsakomybės:

Mokytojas turės lydėti mokinius jų kasdienėje veikloje vadovaujantis Bendrąja ugdomąja programa, taikant lauko pedagogikos principus. Kurti ilgalaikius ir trumpalaikius projektus, kūrybiškai taikyti integruoto mokymosi metodus bei veiklas. Atlikti mokinių vertinimą, dalyvauti susitikimuose su tėveliais, duoti grįžtamąjį ryšį. Plačiau papasakosime apie tai susitikus, darbo pokalbyje.

Lauko mokyklos mokytojo atsakomybės:

Būti komandos dalimi planuojant ugdymo veiklas, keliant ugdymo tikslus, kuriant užduotis, gerinant mokinių kompetencijas.
Dirbti mišriose vaikų grupėse.
Gebėti stebėti ir atpažinti mokinių emocinę būklę, ją gerinti, organizuoti diskusijas, ryto ratus ir kitas klasės klimatą gerinančias veiklas.
Dalyvauti ir gebėti organizuoti trumpas išvykas ir ekskursijas vaikams, turėti viziją keliauti ir lankyti mūsų partnerius užsienyje
Diferencijuoti veiklas mokiniams pagal gebėjimus.
Gebėti reflektuoti ir mokytis iš savo patirties.
Atlikti stebėjimus, kaupti mokinių pasiekimų aplanką, dalintis juo ir komentuoti vaiko pasiekimus jo tėvams.
Mokėti susikalbėti angliškai.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Mūsų ieškomas mokytojas turi mylėti gamtą ir jaustis joje gerai. Turi gebėti atsiriboti nuo „tradicinio“ klasės ugdymo „tradicinėje“ mokykloje. Ieškome atviro ir nebijančio naujovių ugdyme, patyrusio ugdytojo-mentoriaus.
Kandidatas turi žinoti holistinio ugdymo idėją. Laukiame entuziastingos asmenybės, gebančios taikyti šiuolaikiškus ugdymo metodus.
Ieškome atsidavusio, vaikus gerbiančio ir mylinčio žmogaus, kuris drauge kurs jų ateitį.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VšĮ „Lauko darželis“

VšĮ Lauko darželis yra organizacija, kuriai priklauso Lauko darželis ir Lauko mokykla – čia vaikai nuo 2 metų amžiaus beveik visą savo laiką aktyviai leidžia lauke. Augame sveikai gamtoje. Mokomės su gamta. Vadovaujamės humanistinės pedagogikos principais ir nuostata – nėra netinkamo oro, yra tik netinkama apranga. Patalpų prireikia higieniniais tikslais, kai kurioms veikloms, poilsiui ir tais atvejais, kai oro sąlygos tampa per sudėtingos.

Lauko darželis įkurtas 2014 m. Vilniuje, Pavilnių regioniniame parke. Šiuo metu Lauko darželis veikia Pavilnių parke Vilniuje, Lampėdžių miško parke ir Ąžuolyno parke Kaune. 2018 m. toje pačioje vietoje, kur įsikūrė pirmasis Lauko darželis, buvo įkurta pradinė Lauko mokykla.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie VšĮ „Lauko darželis“
1477 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1098 €
25% uždirba 1098-1225 €
25% uždirba 1225-1497 €
25% uždirba nuo 1497 €

Jus taip pat gali sudominti: