UAB „Karalienės Mortos mokykla“
Daugiau apie įmonę »

Pradinių klasių pedagogas (-ė)

Vilnius - UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Darbo pobūdis

Augančiai Vilniaus Karalienės Mortos pradinei mokyklai ieškome pradinių klasių mokytojo - pašaukimo pedagogo.

Reikalavimai

#PašaukimoPedagogas
#DraugasVaikams
#SmalsusTyrinėtojas
#NorasProfesiškaiTobulėti
#LankstusPokyčiams
#VisadaSvajojauBūtiMokytoju

Mes jums siūlome

Neeilinę patirtį vienoje moderniausių Lietuvos mokyklų
Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą
Šiuolaikišką, atvirą naujovėms aplinką
Draugišką ir palaikančią komandą

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno mažo žmogučio DNR grandinėje, tad mūsų užduotis - skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.
Informacija apie UAB „Karalienės Mortos mokykla“
1291 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 804 €
25% uždirba 804-1314 €
25% uždirba 1314-1544 €
25% uždirba nuo 1544 €
Vadovas: Austėja Landsbergienė