Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SEB bankas, AB
Daugiau apie įmonę »

Praktika HR komandoje

Vilnius - SEB bankas, AB

Darbo pobūdis

Praktika SEB banke - tai puiki proga susipažinti su banko veikla ir darbuotojais, pamatyti, kaip mes dirbame ir kuo gyvename. Šiuo metu ieškome praktikanto į SEB banko personalo departamentą. Pasitelkdami inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus stengiamės pritraukti ir atrinkti talentus, padėsiančius ateityje siekti banko užsibrėžtų tikslų. Itin daug dėmesio skiriame darbuotojų kelionei mūsų organizacijoje nuo pirmosios jų darbo dienos: rūpinamės darbo užmokesčio ir papildomų naudų formavimu bei administravimu, pasitelkiame skaitmeninius sprendimus, norėdami supaprastinti darbuotojų kasdienybę, kuriame rinkos tendencijas atitinkančias mokymų programas, ugdome tiek jaunus ir karjerą pradedančius specialistus, tiek patyrusius vadovus, įvairų iniciatyvų pagalba puoselėjame SEB banko kultūrą.

Ko gali tikėtis Tu?
  • susipažinsi su Personalo departamento komandos darbo principais ir kasdienybe
  • galėsime suformuoti tavo praktiką, įtraukdami skirtingas personalo valdymo sritis: darbuotojų atranką, ugdymą bei mokymą, karjeros planavimą, renginių organizavimą ir pan.
  • prasmingai praleisi laiką ir susipažinsi su profesionaliais bei įdomiais savo sričių profesionalais
  • įgausi įsimintinos ir naudingos patirties

Ko tikimės mes?
  • kad domiesi personalo valdymu, administravimu ar organizacine psichologija bei nori tobulėti žmogiškųjų išteklių srityje
  • esi žingeidus, mėgsti bendradarbiauti, nebijai iššūkių ir nori tobulėti

Jei jauti, kad atėjo laikas žengti pirmuosius, savo kaip profesionalo, žingsnius, lauksime Tavo CV ir motyvacinio laiško iki kovo 22 d.
SEB bankas, AB

SEB bankas, AB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Informacija apie SEB bankas, AB
2222 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
1602
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1221 €
25% uždirba 1221-1698 €
25% uždirba 1698-2630 €
25% uždirba nuo 2630 €
Vadovas: Raimondas Kvedaras

Panašūs skelbimai: