Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SEB bankas, AB
Daugiau apie įmonę »

Praktika IT paslaugų skyriuje

Vilnius - SEB bankas, AB

Darbo pobūdis

Praktika SEB banko Baltijos šalių IT centre- tai puiki proga žengti pirmuosius žingsnius IT srityje, susipažinti su banko veikla ir darbuotojais, pamatyti, kaip mes dirbame ir kuo gyvename.

Baltijos šalių IT centras – tai specialistų komanda, kurianti banko paslaugas Baltijos šalių klientams, taikanti modernias IT technologijas. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje šiuo metu dirba apie 370 IT specialistų, kurių kompetencija apima tokias sritis kaip IT paslaugos, architektūra, projektavimas, informacijos ir IT sauga bei projektų ir portfelių valdymas. Šiuo metu ieškome praktikanto į IT paslaugų skyrių, kuris teikia informaciją ir pirminę pagalbą informacinių sistemų ir kompiuterinės technikos vartotojams, stebi informacinių sistemų, kompiuterinių tinklų, kompiuterinės ar ryšių įrangos veiklą, valdo pakeitimus banko informacinėse sistemose ir inicijuoja IT problemų sprendimą.

Ko gali tikėtis Tu?

  • susipažinsi su IT stebėjimo specialisto darbo diena ir užduotimis
  • susipažinsi su įrankiais, naudojamais stebėjimui; išmoksi juos konfigūruoti
  • įgausi Linux / skriptinio programavimo pagrindus
  • prasmingai praleisi laiką ir turėsi galimybę mokytis iš patyrusių savo srities ekspertų

Ko tikimės mes?

  • kad šiuo metu studijuoji IT srityje ir esi pasiruošęs įgyti praktinės patirties tarptautinėje kompanijoje
  • esi žingeidus, mėgsti bendradarbiauti, nebijai iššūkių ir nori tobulėti

Jauti, kad atėjo lakas žengti pirmuosius, savo kaip profesionalo, žingsnius? Lauksime Tavo CV iki spalio 20 d.
SEB bankas, AB

SEB bankas, AB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

informacija apie SEB bankas, AB
2418 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
1577
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1276 €
25% uždirba 1276-1750 €
25% uždirba 1750-2850 €
25% uždirba nuo 2850 €