Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „KPMG Baltics“

Praktikantas (-ė) apskaitos skyriuje

950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „KPMG Baltics“
Ieškai iššūkių, kurie ateina su realiomis karjeros galimybėmis? Nori įgyti patirties finansinėje apskaitoje, mokesčių deklaracijų ruošime? Kviečiame Tave prisijungti prie augančios apskaitos komandos tarptautinėje didžiojo ketverto įmonėje!

Prisijunk prie KPMG ir:

 • Tapk dinamiškos ir šaunios komandos dalimi;
 • Pasinaudok profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybėmis;
 • Prisidėk prie finansinės apskaitos paslaugų teikimo mūsų klientams;
 • Jauskis tvirtai, nes tau bus skirtas bičiulis (buddy), kuris padės darbuose ir supažindins su KPMG.

Tikimės, kad Tu:

 • Esi paskutinio kurso apskaitos, ekonomikos arba finansų programos studentas arba įgijęs (-usi) išsilavinimą šioje srityje;
 • Nori plėsti finansinės apskaitos ir mokesčių žinias;
 • Mėgsti užduotis, kurios reikalauja atidumo bei analitinių gebėjimų;
 • Naujos atsakomybės tau – malonus iššūkis;
 • Puikiai naudojiesi MS Office, ypač MC Excel;
 • Turi anglų kalbos žinių.

Mes Tau siūlome:

 • Galimybę derinti asmeninį gyvenimą su darbu: lankstų darbo grafiką („darbo valandas susidėliok pats“), galimybę dirbti hibridiniu būdu;
 • Į darbuotojų tobulėjimą ir augimą orientuotą kultūrą: kasdienį mokymąsi dirbant su patyrusiais kolegomis, profesinius mokymus, asmeninio augimo paskaitas, e-mokymosi platformą, talpinančią prieigas prie LinkedIn, SAP, Pluralsight, TED, Cisco, Microsoft Learn mokymų;
 • Buddy programą: priskirtą bičiulį, kuris padės jaustis tvirtai pirmosiomis dienomis ir į kurį galėsi kreiptis pagalbos pirmaisiais mėnesiais;
 • Galimybę po praktikos tęsti karjerą KPMG.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „KPMG Baltics“

UAB „KPMG Baltics“

KPMG – pasaulinis audito, mokesčių ir verslo konsultacijų įmonių tinklas, veikiantis net 143 pasaulio šalyse ir turintis daugiau nei 273 000 darbuotojų.

Lietuvoje dirbame jau 30 metų ir norime toliau augti, todėl ieškome komandos papildymo. Norime dirbti su kolegomis, kurie į mus panašūs, turi panašias vertybes ir požiūrį.

Mums svarbu gerai ir laiku atlikti darbą, nes laikomės klientams duotų pažadų. Mes siekiame darbus atlikti ne bet kaip, o tikrai kokybiškai, nes tikime, kad klientai jaučia skirtumą. Tuo pačiu mes žinome, kad niekas negimsta mokėdamas, todėl kiekvienas komandos narys mokosi (taip, net vadovai!). Taigi jei tau neramu, kad turimų žinių nepakaks – nesijaudink, mes visi kažkada pradėjome nuo nežinojimo ir suprantame, kad tau bus reikalinga pagalba. Tam ir turėsi komandą, kad tau padėtų, patartų ir galbūt taptų viso gyvenimo draugais.

Mes dalyvaujame socialinės atsakomybės projektuose, nes žinome, kad pinigai nėra viskas. Tikime, kad saugodami aplinką, padėdami pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir skatindami sveiką aktyvų gyvenimo būdą, patys padedame sau gyventi geresniame pasaulyje.

Ar gali save įsivaizduoti tokioje komandoje? Ar norėtum būti dalis didžiulio tinklo, kuris nevers tavęs jaustis maža žuvyte, o pasidalins patirtimi, kad augtum ir stiprintum komandą? Pasikalbėkime – mes tikime, kad turime ką pasiūlyti, jeigu turi noro dirbti ir tobulėti!

Daugiau informacijos apie darbo galimybes:

informacija apie UAB „KPMG Baltics“
2825 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
276
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1366 €
25% uždirba 1366-2017 €
25% uždirba 2017-3501 €
25% uždirba nuo 3501 €