Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia
Daugiau apie įmonę »

Praktikantas (-ė) darbų saugos pozicijoje

Vilnius - Telia

Mes esame

Mes esame
Labas, šiuo metu mes ieškome Darbuotojų saugos ir sveikatos praktikanto! Siūlome praktiką dinamiškoje, nebijančioje iššūkių Saugos komandoje, kuri mano, jog ir tokioje srityje, kuri rūpinasi įmonės darbuotojų sauga ir sveikata, yra vietos naujų technologijų pritaikymui, savo idėjų įgyvendinimui, nuolatiniam tobulėjimui! Susidomėjai ir nori prisijungti prie mūsų?

Tavo naujas iššūkis?
Prisijunk praktikai su Telia ir įgauk profesinio pasitikėjimo savimi. Patirk naujus iššūkius, susipažink su stipria Telia kultūra, pamatyk kaip dirba tikri savo srities profesionalai. Pagrindinė praktikos sritis – darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų sisteminimas, tvarkymas ir priežiūra, mokymų organizavimas, elektroninės mokymo platformos koordinavimas, sveikatos patikrinimo bei skiepijimo proceso apskaita, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos tobulinimas, pagalba kolegoms bei dalyvavimas darbiniuose projektuose.

Koks (-ia) esi tu?
Turintis (-i) puikius darbo gebėjimus su MS Office programomis
Turintis (-i) daug energijos ir pozityvumo
Esi komunikabilus (-i), žingeidus (-i) ir pilnas (-a) naujų idėjų
Nestokoji iniciatyvumo ir atsakingumo, esi orientuotas (-a) į rezultatą

Ko gali tikėtis iš šios praktikos?
Susipažinti su pagrindiniais darbuotojų saugos ir sveikatos principais
Išmokti tirti nelaimingus atsitikimus
Įgauti žinių apie bendrovės elektroninę mokymo sistemą
Prisidėti organizuoti įvairius sveikos gyvensenos renginius
Mokytis iš iššūkių nebijančios komandos, kuri padės augti ir tobulėti kartu

Susidomėjai?
Jei nori tapti mūsų šeimos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Skambink Svetlanai Šuninai telefonu +370 (618) 80086. Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Prisijunk prie Telia!
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Panašūs skelbimai: