Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia

Praktikantas (-ė) inžinierių komandoje Utenoje

Utena - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Aš esu Tadas, Utenos klientų aptarnavimo inžinierių komandos vadovas. Šiuo metu mano komanda labai laukia pozityvaus (-ios) praktikanto (-ės), norinčio (-s) įgyti unikalios patirties ir įgūdžių, pasidalinti savo idėjomis bei inicijuoti jų įgyvendinimą praktikoje.

Tavo naujas iššūkis?

Prisijunk praktikai su Telia ir įgauk profesinio pasitikėjimo savimi. Patirk naujus iššūkius, susipažink su stipria Telia kultūra, pamatyk kaip dirba tikri savo srities profesionalai. Susipažinsi su įmonės teikiamomis interneto, televizijos, telefonijos paslaugomis ir produktais, su naujausiomis technologijomis, naudojama įranga, prietaisais bei inžinieriaus (-ės) darbo principais. Padėsi inžinieriui (-ei) šalinti gedimus ir diegti paslaugas privačių klientų patalpose. Tobulinsi komandinio darbo įgūdžius, bendravimo ir pardavimų įgūdžius su naujais ir esamais klientais.

Koks (-ia) esi tu?

  • Esi IT/telekomunikacijų, inžinerijos, vadybos studijų studentas (-ė) bei domiesi naujausiomis telekomunikacijų ir IT technologijomis.
  • Esi motyvuotas (-a), komunikabilus (i) ir turi noro daug išmokti dirbant rinkoje lyderiaujančioje bendrovėje, kurioje darbas grindžiamas tarptautiniais standartais.
  • Esi iniciatyvus (-i) ir turi noro mokytis bei padėti su Tavimi dirbti paskirtam inžinieriui (-ei).
  • Esi pastabus (-i) detalėms.

Ko gali tikėtis iš šios praktikos?

  • Susipažinti su inžinierių darbo principais
  • Įgyti praktinės patirties dirbant diegiant, šalinant Telia paslaugas
  • Mokytis iš profesionalų komandos, kuri padės augti ir tobulėti kartu
  • Tobulinti komandinio darbo įgūdžius
  • Būti kviečiamam (-ai) prisijungti prie mūsų komandos

Susidomėjai?

Jei nori tapti mūsų komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu Gabrielė).

Prisijunk prie Telia!
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.