UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Praktikantas (-ė) paslaugų pardavimo srityje

Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Jei nori susipažinti su pardavimo procesais, išbandyti, kaip teorija veikia praktikoje bei įgauti pasitikėjimo savimi, kviečiame atlikti praktiką mūsų įmonėje!

Reikalavimai

Mielai priimtumėme tave į savo gretas, jei esi:
  • komunikabilus;
  • gebantis aktyviai priimti ir apdoroti informacijos srautus;
  • pasižymintis organizaciniais gebėjimais;
  • gebantis naudotis kompiuteriu;
  • motyvuotas dirbti pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • naudingą patirtį;
  • naujų kontaktų užmezgimą;
  • su galimybe įsidarbinti.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (17) »