Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PRAKTIKANTAS (-Ė) PERSONALO ATRANKŲ ĮMONĖJE

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- Patraukliausių darbo skelbimų kūrimas ir talpinimas;
- Šauniausių kandidatų paieška patogiausiose duomenų bazėse;
- Tikslingiausių kandidatų pirminė atranka telefoninio pokalbio metu;
- Dalyvavimas išsamiausiuose darbo interviu kartu su profesionaliausiais atrankų specialistais;
- Pažintis su visais kitais atrankos procesais.

Reikalavimai

- Energija, entuziazmas, pozityvumas, iniciatyvumas;
- Motyvacija mokytis ir tobulėti personalo atrankų srityje;
- Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

- Galimybę susipažinti su visu atrankos procesu;
- Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
- Įdomias ir atsakomybės reikalaujančias užduotis;
- Nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
- Galimybę likti dirbti sėkmingai atlikus praktiką.

HR factory

Grafton Recruitment - aukščiausio lygio vadovų ir aukštos kvalifikacijos specialistų atrankos bei įvertinimo, mokymų, organizacijų konsultavimo paslaugas teikianti įmonė.