UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Praktikantas (-ė) personalo valdymo įmonėje

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Jei nori susipažinti su personalo atrankos procesais, išbandyti, kaip teorija veikia praktikoje bei įgauti pasitikėjimo savimi, kviečiame atlikti praktiką mūsų įmonėje!

Reikalavimai

Mielai priimtumėme tave į savo gretas, jei esi:
  • komunikabilus;
  • gebantis aktyviai priimti ir apdoroti informacijos srautus;
  • pasižymintis organizaciniais gebėjimais;
  • gebantis naudotis kompiuteriu;
  • motyvuotas dirbti HR srityje.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • naujas patirtis personalo valdymo srityje;
  • su galimybe įsidarbinti.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (17) »