Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „MAKVEŽA“

PRAKTIKANTAS (-Ė) VILNIUJE

Vilnius - UAB „MAKVEŽA“

Atsakomybės:

Ieškome paskutinių kursų studentų, kurie norėtų atlikti praktiką mūsų įmonėje ir pasiliktų dirbti po sėkmingos praktikos.
  • Pardavimų ataskaitų ruošimas;
  • Duomenų ir informacijos suvedimas ir tvarkymas;
  • Informacijos valdymas ir pateikimas kitiems įmonės padaliniams;
  • Pagalba vadovui ir kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Paskutinio kurso studentas;
  • Kompiuterinis raštingumas, labai geros Excel žinios – privalomos;
  • Noras mokytis, tobulėti;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, atidumas, greita orientacija;
  • Geros lietuvių k. žinios.

Mes siūlome:

  • Karjeros galimybes viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Praktiką didelėje, stabilioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir vadovą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti, bei likti po praktikos.

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki Veži parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba daugiau nei 700 darbuotojų.
Moki Veži darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki Veži darbuotojų komandos!
informacija apie UAB „MAKVEŽA“
1634 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1112 €
25% uždirba 1112-1280 €
25% uždirba 1280-1573 €
25% uždirba nuo 1573 €