Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Vilniaus Alus“
Daugiau apie įmonę »

Praktikantas.Vilniaus alaus eksporto vadovo asistentas

Vilnius - UAB „Vilniaus Alus“

Darbo pobūdis

Darbas su eksporto rinkomis Euorpoje anglų kalba, bei su Kinijos rinka. Pagalba koordinuojant krovinius ir eksporto planus. Exporto strategijos formavimas, tikslinimas.
Tarptautinių finansų žinios būtų privalumas, tačiau to neturint - galima išmokti eigoje.
Darbas su tarptautinėmis parodomis Europoje ir Kinijoje. Iš jų tokios parodos kaip: Anuga, SIAL Shanghai, CIIE2018, CIIE2019, papildomos parodos pagal tai, į kurią rinką bus plečiamasi.

Reikalavimai

Kandidatai Anglų kalba privalo gerai kalbėti skaityti ir rašyti. Papildomai gelbėtų kinų kalba, vokiečių ar lenkų kalba. Reprezentatyvi išvaizda ir grožio, skonio ir dizaino suvokimas yra pridedantys dalykai, nes tarptautinėje prekyboje tenka vadovauti labai dideliems projektams kuriuose paliečiamos įvairios sritys. Žmogus turėtų gebėti prisitaikyti prie kitokios aplinkos, mokėti suvaldyti kažkokį kiekį nesusikalbėjimo ir chaoso.
Marketingo žinios tikrai galėtų padėti šiame darbe nes perkyba ir marketingas - glaudžiai susiję.

Mes jums siūlome

Praktikantas tiesiogiai dirbs su eksporto vadove ir turės galimybę prieiti beveik prie visų top-down sprendimų, strategijų kūrimo ir įgyvendinimo. Tai galimybė labai daug išmokti tarptautinės prekybos, finansų, transportavimo-logistikos srityse. Praktikantas tampa vadovo atsistentu ir yra atsakingas tiesiogiai vadovui.
  • šis darbas tikriausiai labai gerai tiktų ekonomikos ar tartautinių finansų studentams.
  • transportą iki darbo ir atgal (nes gamykla yra Naujoje Vilnioje).
  • vadovas tiesiogiai galės skirti laiko paaiškinti tam tikrus dalykus ir tikrai "kavos nešiojimo" šioje praktikoje nebus.
  • galima pasirašyti trišalę sutartį įtraukiant universitetą, bei atitinkant universiteto reikalavimus.
  • galima tiesiog imti dvišalę standartinę praktikos sutartį su 3mėn-9 mėn praktikos laikotarpiu.
  • po praktikos yra galimybė pasilikti dirbti eksporto skyriuje arba marketingo skyriuje.
UAB „Vilniaus Alus“

UAB „Vilniaus Alus“

UAB Vilniaus Alus
Mes esame lietuviško kapitalo nepriklausoma įmonė „Vilniaus alus“. Esame vienintelė alaus ir natūralių gėrimų darykla šalies sostinėje. Įsikūrę prieš daugiau nei 15 metų išaugome iki beveik pusantro šimto darbuotojų ir 18 krautuvių visoje Lietuvoje turinčios įmonės. Natūraliai fermentuotą ir brandintą alų, girą ir kitus gaiviuosius gėrimus, kurių gamyboje nenaudojame jokių cheminių priedų, o tik natūralius ingredientus, eksportuojame ne tik į kitas Europos šalis, bet ir į JAV, Kiniją, Ukrainą, Rusiją. Esame inovatyvūs, lankstūs, tačiau nepripažįstame jokių kompromisų kokybėje. Ir toliau investuojame į naujų ir unikalių produktų kūrimą bei gamybos pajėgumų gerinimą. Siekdami aukščiausių tikslų ieškome geriausių savo srities specialistų ir profesionalų. Jei toks ir esi, prisijunk prie vis didėjančios „Vilniaus alaus“ šeimos.
Informacija apie UAB „Vilniaus Alus“
1157 €
Vid. atlyginimas bruto
149
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 878 €
25% uždirba 878-1080 €
25% uždirba 1080-1366 €
25% uždirba nuo 1366 €
Vadovas: Algirdas Bagatyrius

Panašūs skelbimai: