Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „LOOP Holding“

Pramoginės arenos Virtuvės šefas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LOOP Holding“

Darbo pobūdis

Pramoginei arenai ieškome kūrybingo virtuvės šefo konceptui kurti ir vystyti, galinčio užtikrinti virtuvės darbuotojų darbo organizavimą, patiekalų kokybę, švaros bei higienos laikymąsi.
  • virtuvės veiklos organizavimas ir kontrolė;
  • žaliavų kontrolė ir pelningumo užtikrinimas;
  • meniu kūrimas ir įvedimas (receptūrų/technologijų kūrimas);
  • darbuotojų atranka, mokymai, valdymas;
  • prekių užsakymas ir terminų kontrolė.

Reikalavimai

  • Virtuvės šefo (gamybos vadovo) darbo patirtis;
  • Higienos ir kokybės standartų išmanymas;
  • Orientacija į kokybę ir rezultatą;
  • Domėtis patiekalų gamybos tendencijomis ir naujovėmis;
  • Meilė maistui.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Laisvę kūrybai.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Tai pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir įspūdingiausi pramoginiai, sporto ir verslo renginiai.
informacija apie UAB „LOOP Holding“
1443 €
Vid. atlyginimas bruto
100
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 918 €
25% uždirba 918-1150 €
25% uždirba 1150-1582 €
25% uždirba nuo 1582 €