Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „15min“

Pramogų žurnalistas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „15min“

Darbo pobūdis

Jeigu tave domina straipsnių rašymas pramoginėmis temomis, norėtum lankytis renginiuose, kalbinti įdomius žmones ir dalintis su skaitytojais jų istorijomis, laukiame tavęs 15min.

Pagrindinės atsakomybės:

  • straipsnių rašymas;
  • naujienų redagavimas;
  • domėjimasis pramoginiu turiniu, Lietuvos ir užsienio garsenybėmis, temų šioje srityje ieškojimas.

Reikalavimai kandidatams

  • aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė));
  • darbo žiniasklaidoje patirtis;
  • pramogų pasaulio išmanymas ir komunikabilumas
  • operatyvumas, kruopštumas, atidumas detalėms;
  • gebėjimas dirbti, kai kiti pramogauja.

Mes jums siūlome

  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • galimybę nemokamai lankytis koncertuose, spektakliuose ir kituose renginiuose;

Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
UAB „15min“

UAB „15min“

Portale 15min.lt - karščiausios žinios ir naujienos iš Lietuvos miestų ir regionų, specialūs tyrimai ir komentarai, verslo, sporto, pramogų naujienos ir apžvalgos, užsienio aktualijos ir ekspertų vertinimai. Skaitykite mus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.
Prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „15min“
2322 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
116
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1672 €
25% uždirba 1672-2148 €
25% uždirba 2148-2619 €
25% uždirba nuo 2619 €